Щоб переглянути відео, тисни на зображення

Протокол № 5 засідання педагогічної ради від 06.04.2020 р.

Додаток (Результати вибору електроних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електроних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.)

___________________________________________________________________

24 лютого розпочався ІІ етап конкурсного відбору підручників для 3 класу НУШ, який тривав до 12 березня. Вчителі мали змогу реалізувати своє право на вибір підручників, що дасть можливість реалізувати їхні бажання навчатися за якісними підручниками наступного року.

Протокол № 4 засідання педагогічної ради від 28.02.2020 року

Додаток № 2

Додаток № 2 (продовження)

_____________________________________________________________

про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

по Божедарівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014р. № 931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек», листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 20.08.2019. № 22.1/10-2855 «Щодо наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931», та наказу відділу освіти, молоді та спорту Божедарівської селищної ради №398 від 27.09.2019р. в Божедарівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів».

Мета проведення місячника шкільних бібліотек полягала у  сприянні зростання престижності читання як культурної цінності, використанні потужного виховного потенціалу української літератури, застосуванні сучасних підходів з прищеплення навичок читання, залученні нових користувачів до бібліотек.

Цьогорічний місячник шкільних бібліотек був присвячений книзі та читанню. Важливим було донести до дітей, чому саме читання книг має особливе значення в їх зростанні, формуванні особистості, розвитку їх здібностей і т.д.

Протягом місячника проводилися конкурси, бібліотечні уроки,  книжкові виставки та інші заходи. Було підготовлено рекомендаційні списки літератури для батьків з питань дитячого читання.

Проведено моніторингове дослідження “Що читають наші діти”. Найбільше читають учні 2-4 класів, а найменше  - старшокласники.  Учні 2 – 4 класів люблять читати дитячу літературу (казки, невеликі оповідання) таких письменників: В. Нестайко, Н. Дев’ятко, С. Лірник, М. Зінчук, та ін.

Учні старших класів читають переважно художню літературу за шкільною програмою. В середньому, за даними проведеного моніторингу, дівчата читають набагато більше, ніж хлопці.

Хочеться відмітити учнів початкових  класів  за активну участь у заходах, проведених в рамках місячника

План проведення місячника шкільної бібліотеки

Тиждень 1-й .

1.Оформлення наочності (об’ява,  план).

2. Бібліоподорож «Мандрівка книжковим містом» ( 1- 2 класи).

3. Книжково-ілюстрована виставка «Зустріч з книгою –це свято».

4. Акція «Подаруй бібліотеці нову дитячу книгу».

Тиждень 2-й .

1. Літературна гра «Впізнай казкового героя» (3 – 4 класи).

3. Конкурс малюнків  «Мій улюблений казковий герой» (1 – 4класи).

4. Рейд перевірки підручників. «Підручники, які маємо і які хочемо мати»

( визначення рейтингу підручників) .

Тиждень 3-й .

1. «Творили й творимо для вас». День письменників-ювілярів.

2. «Усе минуще, тільки книги вічні». День книжок-ювілярів.

3. «Кольори ювілейних казок» (твори Ганса Христіана Андерсена, Корнія Чуковського, Миколи Носова та інших дитячих письменників)

3. Поетичний зорепад «І щастя можу я збагнути на землі…» (для 8-9 кл.).

Тиждень 4-й .

1.День відкритих дверей для батьків учнів школи .

2. Конкурс плакатів, стінгазет «Бібліотека майбутнього» .

3. Підведення підсумків Місячника шкільної бібліотеки.

4.  Екскурсія дітей з дитячого садочка до бібліотеки .