Натисни на зображення та перейди за посиланям

Відео тут

Що таке “доброта”?

Кого вважають доброю людиною?

Того, хто поступається місцем у транспорті старшим, того, хто допомагає нести бабусі тяжку сумку, того, хто допоміг другові у скрутному становищі?

Взагалі-то так. Але..... (читати далі)

Щоб переглянути, натисни на зображення

Увага!  Оновлення інформації буде здійснюватися щоденно з 19 по 23 квітня
 Щоб переглянути цікавинки, тисни на зображення з девізом дня.

«Ау», ­– кричать люди, якщо заблудять у лісі. Це означає: «я сам, відзовіться, хто чує». Слово «аутизм» теж цього кореня, воно походить від грецького autos – «сам», а аутизм — «занурення у себе».

В Україні офіційно зареєстровано понад 4 тисячі людей із аутизмом, але представники громадських організацій, які опікуються цією проблемою, кажуть, що насправді таких людей набагато більше.

По усьому світу 2 квітня одягають блакитне на знак підтримки людей з аутизмом, розладом розвитку нервової системи, що утруднює комунікацію. Останні дослідження усе частіше, окрім генетичних причин, відносять аутизм до розладів, пов’язаних також із забрудненням довкілля, їжі та питної води.

Порадник вчителям осіб з аутизмом

10 геніальних і відомих аутистів  (переглянути)

Тисни на зображення

Хочеш дізнатися, що таке ДОБРОТА ? Тоді мандруй стежками Країни Доброти, склади пазл «Казковія дружби» та відвідай наше заняття. Для цього тисни на відповідне зображення. Запустити презентацію через F5. На карті флажочки станцій містять гіперпосилання. Натиснувши флажок, рухайтесь далі по слайдах презентації, доки на слайді не побачите стрілочку в правому кутку, клікнувши її – знову потрапите до карти, натискайте наступний фляжок. В грі «Добре чи погано»-натиснувши на вірну відповідь ви перейдете на наступний слайд.

Тютюнопаління...  Дізнайся, чому цього не варто робити, тут

Онлай просвіта батьків. Рекомендації психолога

Т и ж д е н ь       п с и х о л о г і ї

Увага!  Оновлення інформації буде здійснюватися щоденно з 20 по 24 квітня