22 бер. 2024

Ми можемо подолати туберкульоз

Туберкульоз - інфекційне захворювання з повітряно-крапельним шляхом передачі, що викликається мікобактерією туберкульозу.
24 лист. 2023

З 25 листопада до 10 грудня відбувається щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

исячі громадян, державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети – підвищити розуміння та обізнаність співвітчизників про всі форми насильства.
5 жовт. 2023

Фільтр та Суспільне проведуть Всеукраїнський урок єдності!

6 жовтня о 12:00 національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики та Суспільне Мовлення проведуть Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів.
1 вер. 2023

Божедарівський ліцей працює на порталі NZ.UA

Божедарівський ліцей працює на порталі NZ.UA : електронні щоденники та журнали, розклад занять, дистанційне навчання
13 лип. 2023

«Обирайте післяплату» - це основна порада поліції для тих, хто купує товари в мережі Інтернет

Нині продаж неіснуючих товарів є одним із поширеніших сценаріїв шахрайства.
1 трав. 2023

Участь педагогів, учнів та їхніх батьків в опитуванні щодо перспектив впровадження електронних класних журналів та електронних щоденників в освітній процес

В рамках реалізації спільної ініціативи щодо пілотного впровадження електронних систем документообігу у закладах загальної середньої освіти швейцарсько-українською програмою EGAP - «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» та Швейцарсько-українським проєктом DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» у Божедарівському ліцеї було проведено комплексне дослідження щодо стану та перспектив впровадження електронних класних журналів та електронних щоденників в освітній процес.
25 квіт. 2023

Початок гранту для учнів та студентів нашої країни

Компанія "SEO.UA" - один з лідерів з seo просування сайтів оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів.
3 квіт. 2023

Зайнятість неповнолітніх - особлива увага

Дізнайтеся, як не стати жертвою примусової праці.
3 лист. 2022

Фестиваль освітніх інновацій

Метою фестивалю є популяризація інноваційних ідей та освітніх технологій, поширення творчих здобутків, обмін інноваційним досвідом
31 серп. 2022

Яким буде навчання у 2022-2023 навчальному році

Через повномасштабну війну в Україні та безжальні ракетні обстріли українських міст, головна вимога до навчального процесу в 2022 році – питання безпеки у школах.