19 бер. 2021

«Збережи сьогодні і зараз, щоб мати завтра і завжди…»

Учні 10 класу в рамках навчального проекту провели акцію, спрямовану на популяризацію енергозбереження, а також пропонували долучитися до Години Землі - найбільшого у світі природо-охоронного руху.

Творчий проект

Відкритий урок з української літератури ,,Захист творчого проекту (Лепбук)" в 5-Б класі провела вчителька з української мови та літератури О. М. Литвак

Відзначення 150-річчя від народження Лесі Українки

Вчитель української мови і летератури Ніколенко І. І. провела захід, присвячений річвчниці народження Л. Українки.
12 бер. 2021

Мав талант , та щастя не мав...

На базі шкільної бібліотеки пройшли заходи до дня народження Т. Шевченка.
10 бер. 2021

Трюки науки

09 березня для учнів 6-их класів, які почнуть вивчати фізику в наступному році, було проведено захід з метою знайомства та зацікавленості до вивчення фізики.
9 бер. 2021

Участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На урок" - Інформатика

Учні 3-А, 4-А, 6-А класів взяли участь у змаганнях Vll та Vlll Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На урок" (Осінь 2020, Зима 2021).
4 бер. 2021

Участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіадиі "На урок" - фізика

Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя.
1 бер. 2021

Літературний інтегрований захід "Очима ти сказав мені: люблю"

25 лютого в КОЗ "Божедарівська СЗШ І-ІІІ ступенів" відбувся відкритий літературний інтегрований захід "Очима ти сказав мені: люблю" для учнів 9-10 класів, присвячений 150-ти річчю з Дня народження Лесі Українки.
26 лют. 2021

День рідної мови

22 лютого учнями 6-А класу був проведений усний журнал для школярів 1-4 класів.Виставка книжок в шкільній бібліотеці організована бібліотекарем Полибза Ж. А.
24 лют. 2021

«Ні! Я жива! Я буду вічно жити!».

25 лютого 2021 р. виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.