6 січ. 2021

Запобігання втраті учнівською молоддю життєвих цінностей

Психолог Т. Ісмагілова провела психолого-педагогічне заняття з елементами тренінгу "Запобігання втраті учнівською молоддю життєвих цінностей".
5 січ. 2021

Методичний семінар "Застосування комп'ютерних технологій на сучасному уроці"

на базі методичного об'єднання природничо-математичних дисциплін проведено методичний семінар, під час якого вчитель математики і інформатики В. Палій провів практичне заняття для колег на тему: "Використання месенджерів при роботі з учнями. Створення опитувань. Спільноти у Viber. Канали в Telegram." та майстер-клас "Створення онлайн-тестів на платформі On-line Test Pad".
31 груд. 2020

Методичний семінар "Нова українська школа -нові стандарти"

В стінах Божедарівської школи 30 грудня відбувся методичний семінар "Нова українська школа - нові стандарти", в рамках якого пройшов педагогічний практикум "Один день НУШ"
30 груд. 2020

29 грудня в Божедарівській школі відбувся практичний семінар рівня територіальної громади за напрямком педагогічної роботи вчителів суспільно-гуманітарного циклу предметів «Від Я до А. Сучасна школа. Сучасний вчитель. Сучасний учень. Сучасні підходи до міжпредметних зв’язків та інтеграції предметів».
25 груд. 2020

Майстер-клас "Урок хімії в 10 класі"

Надзвичайно цікавий урок з хімії 24 грудня провела наша колега І. Василик на тему "Роль кальцію, цинку, води для здоров'я людини"
22 груд. 2020

Тиждень з англійської мови та технологій

З 14 по 18 грудня в КОЗ "Божедарівська середня загальноосвітня школі І-ІІІ ступенів" згідно річного плану школи було проведено інтегрований тиждень з англійської мови та технологій.
22 груд. 2020

Фізкультура в школі.

Уроки фізичної культури в школі нарівні з іншими дисциплінами є відмінним інструментом для всебічного розвитку дитини. Завдяки спорту в дитини розвиваються вміння працювати в команді, дисципліна, лідерство, толерантність і здорова конкуренція. Не кажучи вже про те, що фізкультура — це в першу чергу здоров'я дитини: фізичне та емоційне
4 груд. 2020

6 грудня, в нашій країні відзначається День Збройних сил.

В неділю українці відзначають важливе державне свято – День Збройних сил України. Воно було встановлене постановою Верховної Ради України в 1993 році.
30 лист. 2020

Пам'ять житиме вічно...

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Гаслом цьогорічних заходів є: ,,Збережи пам'ять… Збережи правду"
23 лист. 2020

Україна - територія гідності і свободи.

День гідності та свободи – це досить “молоде” свято, яке було започатковано у 2014 році