2 квіт. 2021

1 Квітня. Веселі перерви продовжуються.

Достовірно не відомо, як і в якій країні з'явився День сміху (День дурня). Але сьогодні це вже не так важливо, оскільки 1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів.
2 квіт. 2021

Профілактичні бесіди соціальної служби у справах дітей та сім'ї Божедарівської селищної ради

Представники Соціальної служби у справах дітей та сім'ї Божедарівської селищної ради 01.04.2021 року провели для учнів 3-4 класів профілактичні бесіди на тему : « Булінг», «Поведінка учнів у школі та за її межами». А також профілактичні бесіди з учнями 9-х класів щодо впливу на організм людини алкоголю, тютюну та наркотичних засобів. Було досить цікаво та корисно! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
2 квіт. 2021

02 квітня у всьому світі є Днем поширення інформації про аутизм.

«Ау», ¬– кричать люди, якщо заблудять у лісі. Це означає: «я сам, відзовіться, хто чує». Слово «аутизм» теж цього кореня, воно походить від грецького autos – «сам», а аутизм — «занурення у себе».
1 квіт. 2021

До міжнародного тижня дитячої книги та до дня народження Г. Х. Андерсена проведені літературні відеовікторини

31 березня проведена літературна відеовікторина до дня народження Г. Х. Андерсена у 4-их класах, а також у 3-а, 1-а та у 2-б класах.
29 бер. 2021

Атестація педагогічних працівників

Атестація спрямована на підвищення кваліфікації, професіоналізму, майстерності вчителя та покликана стимулювати ріст учителя.
29 бер. 2021

Проектне навчання – це один із видів продуктивного навчання

Навчальний проект – це одночасно і метод навчання, і форма організації освітнього процесу. Він передбачає співпрацю всіх учасників освітнього процесу .
26 бер. 2021

Методичний тиждень

В черговий раз вчителі сідали за парти під час Методичного тижня.
22 бер. 2021

Відкритий урок "Подорож літаком"

18 березня вчитель англійської мови Карабаш С.Л. провела для колег відкритий урок у 6-А класі по темі "Подорож літаком". Батьки учнів в режимі он-лайн теж активно взяли участь в підготовці до уроку.
19 бер. 2021

Виховуючи наших дітей — ми творимо наше майбутнє!

18 березня були проведені профілактичні бесіди та лекції із інтерактивними технологіями для учнів 2-х, 3-х класів та 5-А класу дільничим інспектором громади Вуєвим В. О. та інспектором ювенальної превенції Ткач Н.В.
19 бер. 2021

В гостях у казки.

Вихованці шкільного гуртка "Прем'єра" запросили учнів та вчителів молодших класів на прем'єру казки " Пригоди хлопчика Петі" (автор Кузьменко Богдан, учень 7-Б класу), яка відбулася 19 березня . І актори і глядачі отримали масу задоволення.