3 квіт. 2023

Зайнятість неповнолітніх - особлива увага

Дізнайтеся, як не стати жертвою примусової праці.
3 лист. 2022

Фестиваль освітніх інновацій

Метою фестивалю є популяризація інноваційних ідей та освітніх технологій, поширення творчих здобутків, обмін інноваційним досвідом
31 серп. 2022

Яким буде навчання у 2022-2023 навчальному році

Через повномасштабну війну в Україні та безжальні ракетні обстріли українських міст, головна вимога до навчального процесу в 2022 році – питання безпеки у школах.
10 черв. 2022

Останній дзвоник '22 лунав online

Цьогорічне завершення навчального року не схоже на попередні. Бо ж останні три місяці ми чуємо відлуння повномасштабної війни, яку жорстоко розпочали російські окупанти на нашій українській землі. Всупереч війні лунає останній дзвоник.
2 черв. 2022

1 червня в Україні та світі відзначають День захисту дітей.

Цей день покликаний захистити малюків від насильства, голоду, неможливості здобути освіту та медичну допомогу, а також інших проблем та бід, з якими стикаються діти у багатьох країнах світу.
30 трав. 2022

Зустріч з майбутніми "першачками"

З дитячого садочка - за парту. Майбутні першокласники завітали до школи.
19 трав. 2022

З Днем вишиванки.

Посміхайтеся світанку, Одягайте вишиванки! Нехай бачить світ і люди: Україна є і буде!
30 груд. 2021

Зустрічаємо Новий рік

Напередодні Новорічних свят всі з піднесеним настроєм зустрічали Миколая, а потім і Дідуся Мороза.
17 груд. 2021

Зустрічі з працівниками поліції

17 грудня відбулися бесіди з працівниками поліції на теми "Правопорушення", "Дії під час буллінгу та насильства в сім'ї"
12 груд. 2021

День Збройних сил України

Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.