18 жовт. 2021

Дистанційне навчання

У зв'язку з переходом нашої області у червону зону, з 18.10.2021 по 22.10.2021 року учні 5-11 класів навчаються дистанційно
13 жовт. 2021

Уже сьомий рік поспіль восени ми святкуємо День захисника України.

У цей день українці вшановують наших оборонців Вітчизни, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.
12 жовт. 2021

“Захист України”. Велике починається з малого.

Питання патріотичного виховання в школі – проблема не нова. Своїм корінням вона сягає перших років здобуття незалежності.
22 вер. 2021

В Україні День миру щорічно відзначається 21 вересня – Міжнародний день миру.

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.
21 вер. 2021

З нашим керівником нічого не страшно!

Керівник туристичного гуртка Олег Базенко запалює дитячі серця любов'ю до спорту.
10 вер. 2021

В нашій школі триває Олімпійський тиждень.

За традицією перший повний тиждень навчального року - Олімпійський .
1 вер. 2021

День Знань

1 вересня - дуже хвилюючий день для школярів та їхніх батьків. Хтось з радістю зустрічає цей день, а хтось сумує про літо, що пішло. Але бути байдужим до цієї дати неможливо.
25 серп. 2021

Вітаємо Україну!

У понеділок 23 серпня та у вівторок, 24 серпня, Україна відзначала День Прапора та 30-ту річницю відновлення Незалежності.
8 черв. 2021

Майбутні першокласники .

Доброю традицією стало наступництво між дошкільною та початковою освітами. Перехід між дитячим садком і школою має бути поступовим, оскільки діти мають пройти період адаптації.
4 черв. 2021

Екскурсія на залізничний вокзал

З профорієнтаційною та ознайомлювальною метою учні початкової школи разом із класними керівниками здійснили екскурсію на залізничний вокзал станції Божедарівка.