1 черв. 2021

Нове шкільне харчування від Євгена Клопотенка.

Закінчився навчальний рік, під час якого в школі відбулося багато змін. Зміни стосувалися не лише навчання, але і харчування. Працює «меню на вибір» і подають нові страви за рецептурником кухаря Євгена Клопотенка.
31 трав. 2021

Прощавай, початкова школо…

Цього року випускні заходи в школах не заборонені, але вони потрапляють під обмеження карантинних зон з певними умовами. Тож, учні 4-их класів відзначили закінчення початкової школи на свіжому повітрі на дитячих майданчиках селища.
31 трав. 2021

Останній дзвоник.

В останній день навчального року, 31 травня, на подвір’ї Божедарівської школи пролунав останній дзвоник. Святкові заходи проходили, однак з дотриманням карантинних вимог. Тепер на учнів чекають літні канікули.
28 трав. 2021

Прощавай, Букварику!

Закінчився перший навчальний рік для першокласників, рік напруженої праці, рік перших успіхів і перших невдач. І цими днями вони святкують першу шкільну перемогу - закінчення 1 класу і прощаються з першою книжечкою - Букварем.
28 трав. 2021

Тиждень математики

З 24 по 28 травня 2021 року в нашому закладі пройшов Тиждень математики, який організували вчителі математики Палій В. М. та Кузьменко О. В.. Діти з захопленням розв'язували цікаві задачі на логічне мислення, а також відповідали на запитання, наближені до реалій життя, дізналися багато нового про видатних математиків.
22 трав. 2021

Велоподорож, присвячена Дню вишиванки

Подорож в природу не лише покращує настрій, а й підсилює імунітет та надає можливість краще пізнати свій край. Стежками рідного краю проїхали учні під керівництвом вчителя фізичної культури Базенка О. Л.
22 трав. 2021

Україно моя вишивана

Для українців вже стало доброю традицією відзначати День вишиванки, як символ народного вбрання. Міжнародний День вишиванки відзначають кожного третього четверга травня. Цьогоріч це свято яскравого етнічного стилю припало на 21 травня.
17 трав. 2021

Центр Європи – в Україні.

У 1887 році на Закарпатті у Верхньотисинській улоговині на правому березі Тиси було встановлено двометровий геодезичний знак, що позначає географічний центр Європи. Його координати: 47 ° 563″ північної широти і 24 ° 1130″ східної довготи.
17 трав. 2021

Дуже теплий прийом спортсменів Божедарівської школи в новоствореному Кам’янському районі.

14 травня відбулися районні змагання з футболу «Шкіряний м’яч». Нашу школу представляли команди двох вікових груп: 2008-2009 та 2010-2011 років народження. В обох вікових категоріях наші спортсмени посіли третє почесне місце. Вітаємо!
14 трав. 2021

Природничі науки - це цікаво

З 11 по 14 травня 2021 року, а також 12 квітня у нашій школі в рамках тижня фізики, астрономії та географії були проведені заходи, які мали на меті зацікавити учнів у вивченні природничих дисциплін, дізнатися нове і корисне, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.