Оцінювання навчальних досягнень

у 2023-2024 навчальному році

Критерії оцінювання навчальних досягнень  учнів 1-4  класів

Критерії оцінювання навчальних досягнень  учнів 5-6 класів

–     Методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.04.2022 № 289 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти»)

Критерії оцінювання навчальних досягнень  учнів 7-11  класів